Afbeelding

Ontdek het wereldwonder

Business

28 augustus de jaarlijkse Vakantie Bijbel Week (VBW) gehouden. Van dinsdag tot en met vrijdag zijn kinderen in de basisschoolleeftijd en tieners elke morgen van harte welkom in de tent bij de Hervormde Kerk in Lienden. Deze editie staat in het teken van het thema ‘wereldwonder’.

Floris van der Wekken is lid van het VBW-team en legt uit: ‘Elke dag vertellen we een Bijbelverhaal en wordt er een bijpassende creatieve activiteit verzorgd. Daarvoor worden dekinderen ingedeeld in leeftijdsgroepen. Er is een toneelgroep die haar voorstellingen door de ochtenden heen vlecht, met op vrijdagavond een voorstelling in de plaatselijke gymzaal als afsluiting. Elke avond zijn er verschillende activiteiten voor volwassenen. ’‘In alles wat we organiseren willen we iets van de liefde van de Heere Jezuslaten zien. Ben je kerkelijk, gelovig of juist niet? Voel je van harte welkom om mee te doen met de activiteiten. We vinden het fijn als je komt!’

Op zondagmorgen 30 augustus vormt een openlucht-kerkdienst op het plein voor de Jumbo het slotakkoord voor wat een bijzondere week belooft te worden. Deze dienst is voor elke belangstellende gewoon te bezoeken. Wil je meedoen tijdens een van de VBW-dagen? Dan graag even aanmelden via www.hervormdlienden.nl  Bekijk daar ook het volledige programma van 25, 26, 27 en 28 augustus. 

Vakantie Bijbel Week Liendenis ook te volgen op Facebook en Instagram.
I: www.hervormdlienden.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding